Řekni proč...

Po pěti letech od vydání našeho prvního CD "Čeká mě štestí?", přicházíme s novým albem "Řekni proč...". Nová nahrávka v novém stylu a v novém obsazení. Téma lásky, které provází toto album od začátku do konce je nekonečné. A když se naše představy nenaplní, nevěšme hlavu, jen tak si zazpívejme, zatancujme a buďme šťastní. Přejeme Vám příjemný poslech ať jste kdekoli. Děkujeme všem, kteří se na zrodu tohoto CD podíleli a kteří neváhali nám pomoci.

Maracas: »Pavel Hozák - zpěv. doprovodná kytara »Martina Hoštová - zpěv, klávesy »Jiří Šruma - solová kytara »Jan Valenta - housle »Petr Kubrycht - basová kytara »Martin Richter - bicí

Hosté: »Petr Kocman - foukací harmonika, sbory »Jiří Zima - steel kytara »Milan Marek - Mandolína »Jiří Šruma ml. - housle »Míra Jiřiště - banjo »Zdeněk Lucák - dobro »Antonín Kny - sbory »Barbora Panschabová - sbory »Lída Nopová - sbory

»Zvuková režie - Petr Mayer, Petr Slabý, Honza Tulenko »Hudební režie - Antonín Kny, Petr Kocman, Barbora Panschabová, Lída Nopová »Mix - Honza Tulenko »Mastering - ADK-Prague, Honza Horáček »Produkce - Pavel Hozák, Jiří Šruma, Antonín Kny »Producent - Martina Pytelková »Vydavatel - Good Day Records

Čeká mě štestí? Seznam skladeb:
1. Kdybych já měl prachy
2. The Long Way Around
3. Štace
4. Am I The Only One Who's Ever Felt this Way
5. Mrazivý letní den
6. Čeká mě štěstí
7. Everybody Knows
8. Pojď sem, protančíme den
9. Ráno
10. Odjíždím v dál
11. Cowboy Take Me Away
12. Řekni proč

Čeká mě štěstí?

MaraCas vznikal v letech 1998 - 2000. V roce 2000 začala kapela hrát naživo a jak uvádíme v propagačních materiálech "s kladným ohlasem mezi posluchači i v regionálním tisku" (máme známé v novinách).

MaraCas od roku 2000 znamená: Pavel a Vláďa Hozákovi, Jarda Chmelík, Víťa Vojtek, Petr Kubrycht, Jirka Šruma a Martin Zajac.

Protože jsme nabyli dojmu, že se naše práce lidem opravdu líbí, rozhodli jsme se natočit "dospělé" cédéčko, které jste si koupili. Tedy pevně doufám, že opravdu koupili a že nikdo z muzikantů nepropadl dobročinnosti natolik, že vám (Vám, Ti) dal tuhle placku zadarmo!

Na projektu jsme pracovali od poloviny ledna 2002, album bylo nahráno 8. - 13. 4. 2002
a 24. - 27. 4. 2002 ve studiu MusicService, Karlovy Vary - Stará Role. A současný stav MaraCasu? Unavený, úplně vyždímaný z peněz (přestože jsme díky bohu našli laskavého sponzora), ale šťastný a natěšený na další hraní.

Příjemný poslech vám přeje
Maracas

Čeká mě štestí? Seznam skladeb:
1. Její sukně
2. Čeká mě štestí ...?
3. Cesty z Kentucky
4. Holky nenechám stát
5. To se stává
6. A co takhle
7. Ráno
8. Devils Dream
9. K nebi se nepadá
10. Krátký sen
11. Vem čert modrej blankyt
12. Štace
13. Čeká mě štestí ...?